Bartosz Widejko - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Widejko dał remis

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tylko czterech wypożyczonych legionistów rozegrało pełne 90 minut w meczach swoich drużyn. Jednym z nich był Bartosz Widejko. Obrońca Wigier z pewnością zaliczy występ do udanych, gdyż jego gol tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego dał remis jego ekipie. Dla 21-latka to druga bramka w trzech meczach ligowych obecnego sezonu.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - od 58. minuty w przegranym 0-2 meczu z Termaliką Nieciecza
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - do 83. minuty w przegranym 1-2 meczu z Olimpią Elbląg
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - do 51. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Energetykiem Rybnik
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - do 27. minuty w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z GKS-em Bełchatów
Kamil Kurowski (Podbeskidzie) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Olimpią Elbląg
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Limanovią Limanowa. Strzelec bramki na 1-1 w 90. minucie spotkania.
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Olimpią Elbląg, leczy kontuzję odniesioną w poprzedniej kolejce.
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Lechią Gdańsk