Reghecampf: Większa presja jest na Legii

Laurentiu Reghecampf: Przyjechaliśmy tutaj, aby rozegrać dobry mecz i awansować dalej. Dla nas to bardzo ważne i zrobimy wszystko, żeby tego dokonać. Musimy być jak najczęściej pod bramką przeciwnika, jak to miało miejsce w pierwszy meczu. Nie ma znaczenia wynik - czy to będzie remis 2-2 czy może nasza wygrana.

Dla nas brak awansu dalej nie będzie jednak problemem. Jesteśmy potężną drużyną i możemy zawsze spróbować za rok. Wczoraj Vlad Chiriches trenował z nami normalnie. Przede wszystkim chcemy, aby był zdrowy. Mamy dobrych zawodników i każdego można zastąpić innym. Tottenham w żadnym wypadku nie zabronił nam jednak wprowadzać go podczas spotkania.

W Bukareszcie mogliśmy zdobyć więcej goli. Mieliśmy na to wiele szans. W drugiej połowie nie graliśmy tak, jak chcieliśmy. Mam nadzieję, że jutro przez 90 minut będziemy prezentowali się na naszym stałym poziomie. Wydaję mi się, iż teraz większa presja będzie na Legii.