Statystyki meczu z Cracovią

Kamilo i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu z Cracovią legioniści oddali 16 strzałów na bramkę rywali. W pierwszej połowie tylko jedno uderzenie leciało w światło bramki i do niej wpadło. Posiadanie piłki: 56-44 procent na korzyść Legii. Przez 90 minut gry piłkarze z Warszawy oddali 16 strzałów, przy 11 próbach zawodników Cracovii. Najczęściej na bramkę gospodarzy strzelali Michał Kucharczyk i Wladimer Dwaliszwili - po 4.

Legioniści tylko dwunastokrotnie przekraczali przepisy - dwa razy mniej niż gracze Cracovii. Najczęściej przepisy przekraczali Łukasz Broź i Dominik Furman (po 3 razy), a najczęściej - 5 razy - faulowany był Ivica Vrdoljak. Agresywna gra piłkarzy Wojciecha Stawowego zaowocowała 4 żółtymi kartkami.

W klasyfikacji odbiorów na czele znalazł się Jakub Rzeźniczak, który przejmował piłkę 7 razy. Najwięcej strat zaliczył natomiast Miroslav Radović.