III liga: Legia II 0-1 Huragan Wołomin

Piłkarze rezerw Legii przegrali w niedzielę w Sulejówku z Huraganem Wołomin 0-1. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, a jedynego gola zdobył w 65. minucie spotkania Mateusz Lewicki. W pierwszym składzie wybiegli na boisko Daniel Łukasik i Michał Żyro.

III liga: Legia II Warszawa 0-1 (0-0) Huragan Wołomin
0-1 - 65' Lewicki

Legia II: Oliwer Wienczatek – Łukasz Turzyniecki, Alan, Mateusz Cichocki, Kamil Rozmus – Daniel Łukasik, Raphael Augusto (54 Grzegorz Tomasiewicz), Przemysław Mizgała – Robert Bartczak (79 Łukasz Moneta), Jakub Arak (62 Kamil Anczewski), Michał Żyro.

Huragan: Mateusz Łysik – Radosław Dobrzeniecki, Grzegorz Krystosiak, Jakub Cieślak, Mateusz Lewicki – Piotr Stańczuk, Dominik Ochman, Guyguy Pierre Ndakiza (70 Bartosz Kozakiewicz), Hubert Kosim (79 Arkadiusz Stępień) – Rafał Wielądek (74 Patryk Pięcek), Michał Herman (58 Michał Kopeć).

żółte kartki: Wielądek, Kopeć.