Wypożyczeni: Tylko Bajdur zwycięski

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

To nie był udany weekend dla wypożyczonych legionistów. Tylko Michał Bajdur mógł się cieszyć z wygranej. Pozostałym pozostał smak remisu lub gorycz porażki. W pojedynku Wigier Suwałki z Legionovią zarówno Bartosz Widejko, jak i Paweł Wolski zaliczyli po 90 minut, a ich ekipy zgodnie podzieliły się punktami.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - do 76. minuty w wygranym 3-1 meczu z Okocimskim Brzesko. Ukarany żółtą kartką.
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - od 79. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Rozwojem Katowice
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Wigrami Suwałki
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - do 71. minuty w przegranym 1-3 meczu z GKS Katowice
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - od 65. minuty w przegranym 0-3 meczu z Termaliką Nieciecza
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Rozwojem Katowice
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - od 76. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Rozwojem Katowice
Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Flotą Świnoujście
Kamil Kurowski (Podbeskidzie) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Wigrami Suwałki
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 68. minuty w przegranym 1-3 meczu z GKS Katowice
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - do 65. minuty w przegranym 1-3 meczu z GKS Katowice
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Legionovią Legionowo
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wigrami Suwałki
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Kraków