Od lewej Maciej Ostrowski, Grzegorz Tomasiewicz i Robert Bartczak - fot. Raffi / Legionisci.com

U-18: Polska 2-1 Rumunia. Gol Tomasiewicza

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 18 wygrała 2-1 (0-1) w swoim pierwszym towarzyskim meczu z Rumunią. Pierwszą bramkę dla polskiego zespołu zdobył z rzutu karnego legionista Grzegorz Tomasiewicz, który spędził na boisku 77 minut. 88 minut natomiast rozegrał Robert Bartczak.

W czwartek o godzinie 16:00 w Rzeszowie odbędzie się spotkanie rewanżowe.

U-18: Polska 2-1 (0-1) Rumunia
0-1 10' George Mares
1-1 66' Grzegorz Tomasiewicz (k)
2-1 75' Paweł Bochniewicz

Polska: Maksymilian Stryjek - Adrian Bielawski, Karol Hallmann, Paweł Bochniewicz, Damian Garbacik - Mateusz Grzybek, Robert Bartczak (88' Błażej Chouwer), Michał Gałecki, Grzegorz Tomasiewicz (77' Korneliusz Sochań), Krzysztof Szewczyk (58' Adam Buksa) - Oskar Zawada (46' Karol Angielski)

Rumunia: Relu Stoian - Hazmaghe, Ionut Nedelcearu, Robert Moglan, Andrei Radu, Catalin Ionescu, Razvan Marin (82' Constantinescu), George Tudoran (46' Ciprian Dajboc), Carlo Erdei (87' Vlad Magureanu), George Mares, Alexandru Tudorie (46' Silviu Balaure).

żółta kartka: Gałecki