Paweł Wolski - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Wolskiego i Żurka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Udany weekend zaliczył Paweł Wolski. Piłkarz wypożyczony z Legii do Legionovii wyszedł na mecz w podstawowym składzie najpierw doprowadził do remisu, żeby później świętować z zespołem wygraną nad Siarką. Bramkę zdobył również Bartosz Żurek. Można jedynie żałować, iż legionista zaliczył dobry występ jedynie na IV-ligowych boiskach, a nie w pierwszym zespole Cracovii.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - do 90. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Katowice
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - od 78. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Chrobrym Głogów
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - do 69. minuty w przegranym 1-4 meczu z Miedzią Legnica
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Chrobrym Głogów
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - od 82. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Chrobrym Głogów
Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) - od 46. minuty w przegranym 0-1 meczu z Piastem Gliwice
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minuty w wygranym 1-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Kamil Kurowski (Podbeskidzie) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Piastem Gliwice
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 1-4 meczu z Miedzią Legnica
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - od 69. minuty w przegranym 1-4 meczu z Miedzią Legnica
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Olimpią Zambrów
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - do 80. minuty w wygranym 3-2 meczu z Siarką Tarnobrzeg. Strzelec bramki na 1-1 w 24. minucie.
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Szczecin. 90 minut w wygranym 3-1 meczu rezerw przeciwko Jutrzence Giebułtów (IV liga). Strzelec bramki na 1-0 w 44. minucie.