Kick-boxing: 6 medali legionistów na MP full-contact

W Kurzętniku zakończyły się kick-bokserskie Mistrzostwa Polski w formule full-contact, w których startowało sześcioro legionistów. Nasi zawodnicy wywalczyli 6 medali: 2 złote, 3 srebrne i 1 brązowy. Złoto wywalczyli Rafał Banaszewski (-57 kg), który pokonał w finale Łukasza Wydrę 3-0 oraz Anna Słowik (+70 kg), która zwyciężyła 2-1 Marię Barcikowską ze Startu Działdowo, a w finale Magdalenę Jabłońską (Beskid Dragon) 3-0.

Przemysław Ziemnicki (-75 kg) pewnie wygrał swoje dwie pierwsze walki w kategorii wagowej do 75 kg, pokonując najpierw 3-0 Sebastiana Żebrowskiego, a następnie przez KO w drugiej rundzie Sebastiana Prokopa. W finale przegrał z Robertem Krasoniem (Tom Center) 0-3 i zdobył srebrny medal.

Srebro wywalczył też Daniel Żaboklicki (-54 kg), który wygrał swoją pierwszą walkę z Tomaszem Górą przez RSC w pierwszej rundzie, a w finale uległ Wojciechowi Perytowi 1-2. Klara Kleczkowska (-56 kg) przegrała finałową walkę z Karoliną Gleisner 0-3. Konrad Czopowicz (-71 kg), po pokonaniu Aleksandra Binkowskiego 3-0, przegrał w II rundzie 1-2 z Maciejem Garbaczewskim i zdobył brązowy medal.