Zapasy: Wyniki legionistów

Marcin Brzeziński zajął piąte miejsce w kategorii wagowej do 84 kg w młodzieżowych mistrzostwach Polski w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Janowie Lubelskim. W zawodach Pucharu Polski kadetów w stylu klasycznym, które odbyły się w Radomiu Grzegorz Stein zajął 12. miejsce, Łukasz Zaranek 17. w kategorii -58 kg, a Marcin Bacławski był dziewiąty (-63 kg).

W ogólnopolskim turnieju w kategorii młodzika w stylu klasycznym w Olsztynie, Legia zajęła drużynowo ósme miejsce. Indywidualnie Łukasz Zaranek był trzeci, a Krzysztof Śmigacz piąty, w kategorii wagowej do 59 kg, Patryk Salak (-47 kg ) był jedenasty, a Franciszek Borejko (-66 kg) trzeci.