Konrad Jałocha - fot. turi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Legioniści przeciw sobie

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W przerwie na mecze reprezentacji Polski nie próżnowali gracze w niższych ligach. Tym samym na boisku pojawili się wypożyczeni z Legii piłkarze. Na przeciw siebie stanęli m.in. Konrad Jałocha z Kamilem Mazkiem oraz Tomaszem Prejsem, ale spotkanie ich ekip zakończyło się bezbramkowym remisem.
Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) – do 72. minuty w przegranym 2-3 meczu z Puszczą Niepołomice
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) – od 84. minuty w wygranym 1-0 meczu z Odrą Opole
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Motorem Lublin
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice z powodu otrzymania powołania do reprezentacji Polski do lat 20
Marcel Gąsior (GKS Tychy) – do 46. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica. Ukarany żółtą kartką
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Odrą Opole
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Odrą Opole
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Dolcanem Ząbki
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Motorem Lublin
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – do 85. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) – od 85. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 90. minuty w wygranym 2-0 meczu z Pelikanem Łowicz
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – do 46. minuty w przegranym 0-3 meczu ze Stalą Rzeszów
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) – od 50. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Motorem Lublin