Piłka wodna: Legia 11-9 Waterpolo Poznań

W niedzielnym rewanżowym meczu piłki wodnej legioniści pokonali Waterpolo Poznań 11-9. W pierwsze kwarcie gospodarze objęli prowadzenie 3-0 i przez większość spotkania utrzymywali 2-3 punktową przewagę. Dopiero 3 minuty przed końcem poznaniacy zmniejszyli straty do jednego trafienia, ale gole Piecucha, Ślusarczyka i Derlatki ponownie pozwoliły odetchnąć.
W ostatnich sekundach goście strzelili dziewiątą bramkę, ale nie mogła ona przechylić szali zwycięstwa.

Legia Warszawa 11-9 (3-1, 3-1, 2-3, 4-4) Waterpolo Poznań
Bramki: Kozera 3, Derlatka 3, Troczyński 2, Piecuch 2, Madej

Legia: Cyprien Widomski, Adam Oleksów (CZ), Bartosz Derlatka, Wiktor Jungowski, Janusz Zajączkowski, Bartłomiej Troczyński, Piotr Biadoń, Igor Piecuch, Kacper Ślusarczyk, Aleksander Madej, Maciej Kozera, Marcin Bar, Tomasz Targowski, Yaroslav Romanynets, Jan Oleksów

trenerzy: Donat Oleksów (czerwona kartka), Jakub Słowikowski

Sędziowie: Radosław Koryzna, Janusz Gottshalk