Fani Legii na meczu koszykarzy z Muszkieterami - fot. Bodziach

Relacja z trybun z kosza: Kibolskich świąt (+ VIDEO)

Bodziach, vid. Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Większa niż ostatnio frekwencja, głośny doping prowadzący Legię do kolejnej wygranej - tak zakończyli rok 2013 fani Legii na koszu. Przed nami nie lada wyzwanie - dwa historyczne mecze na dużym Torwarze. Już dziś zaczynamy mobilizację - nie może zabraknąć Was w największej warszawskiej hali.

Fotoreportaż z meczu - 41 zdjęć

Na meczu z Muszkieterami od samego początku doping stał na niezłym poziomie. Jeden z kibiców, pełniący rolę bębniarza, poradził sobie (nie pierwszy raz zresztą) w trudnych warunkach - z powodu braku bijaków, rytm wybijał dłońmi. Głośny doping prowadzony przez "Szczęściarza" i "Bobicza" poniósł nasz zespół do wygranej w jakże ważnym sportowo pojedynku.

W drugiej połowie spotkania konkretnie wychodziły pieśni świąteczne - "Legia kosz, Legia kosz, Legia Legia kosz" na melodię Jingle Bells oraz wykonywana przez dobrych kilkanaście minut "Kibolskich świąt" na melodię "Hej Legia kosz". Po meczu podziękowaliśmy zawodnikom za wygraną oraz życzyliśmy Wesołych Świąt.

Najbliższy mecz kosza legioniści rozegrają 5 stycznia w Kaliszu. Później czekają nas dwa mecze na Torwarze: w niedzielę 12 stycznia o 17:00 z Basketem Piła oraz w sobotę 25 stycznia o 18:00 z Polonią. Bilety kosztują odpowiednio 14 i 20 złotych. Wszystko wskazuje na to, że sprzedaż biletów na derbowe spotkanie z Polonią będzie musiała zakończyć się 24 godziny przed meczem. Radzimy pospieszyć się z zakupem. Najbliższa okazja do zakupu wejściówek (na razie tylko na oba mecze - w cenie 34 zł) - w najbliższy piątek w godzinach 18-20 w Sports Barze. Konieczne będzie podanie danych: imienia, nazwiska oraz numeru PESEL.