Sparing: Legia II 5-1 Narew Ostrołęka

Bodziach, źródło: narewplus.pl - Wiadomość archiwalna

Piłkarze rezerw Legii wygrali w niedzielę sparingowe spotkanie przy Łazienkowskiej z Narwią Ostrołęka 1-5. Do przerwy prowadzili goście, ale po zmianie stron trzy bramki zdobył Czarnecki, a po jednym trafieniu dołożyli Sokołowski i Parobczyk.

Sparing: Legia II 5-1 (0-1) Narew Ostrołęka
Bramki: Czarnecki 55', 77' - karny, 82', Sokołowski 63', Parobczyk 69' - Dzwonkowski 45'

Legia II (I połowa): Smyłek – Bogusławski, Budek, Misiak, Turzyniecki – Bartczak, Karbowy, Michalak, Tomasiewicz, Zawal – Arak.
Legia II (II połowa): Lasota – Rosiński, Kochański, Wieteska, Rozmus, Bajdur, Dębiec, Sokołowski, Parobczyk, Janusiewicz, Czarniecki.

Narew: Łyziński (75. Rymek) - Dawidzki (64. Gocłowski), Gawrych (64. Kruk), Parzych (46. Młynarski), Skorupka – D.Dzwonkowski (46. Jóźwiak), Pełtak (62. Walendziewski), Stachowicz (46. Sowa), Strzeżysz (64. J.Zalewski) – Niedźwiecki (46. Kubat), Pietrasiak (46. D.Wargulewski).