Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kamil Anczewski strzega gola w ligowym meczu rezerw z Pogonią Grodzisk Mazowiecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Kamil Anczewski strzega gola w ligowym meczu rezerw z Pogonią Grodzisk Mazowiecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 15 lutego 2014 r. godz. 13:22

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Sparing: Legia II 1-1 Pogoń Grodzisk Maz.

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W sparingowym spotkaniu rozegranym na Łazienkowskiej rezerwy Legii zremisowały 1-1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Pierwsza połowa była dość zacięta z lekką przewagą gości, którzy udokumentowali to golem w 24. minucie. Przy bramce błąd popełnił Wojciech Skaba, który wypuścił piłkę uderzoną z rzutu wolnego i wpadła ona do siatki. Po przerwie legioniści uzyskali zdecydowaną przewagę ale z licznych sytuacji trafili tylko raz.
W 53. minucie Jakub Arak dobił strzał Michała Bajdura. Szanse na kolejne bramki zmarnowali m.in. Bartczak, Arak, Kalinkowski i Tomasieicz, który trafił w poprzeczkę.

Tylko przez 23. minuty na boisku przebywał Michał Efir, ale było to zaplanowane przez sztab szkoleniowy.

Sparing: Legia II Warszawa 1-1 (0-1) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0-1 - 24' Piotr Maślanka
1-1 - 53' Jakub Arak

Legia II (I połowa): Skaba - Misiak, Bogusławski, Alan, Prusinowski - Janusiewicz, Sokołowski, Dębiec, Mikita, Kozak - Efir (23' Bajdur)
Legia II (II połowa): Smyłek - Turzyniecki, Kochański, Wieteska, Rozmus - Bajdur, Kalinkowski, Kurowski, Tomasiewicz, Bartczak - Arak

Która z opraw NS z meczu ze Śląskiem była najlepsza?

głosuj
Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!