Sparing: Legia II 1-3 Jagiellonia II

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś w Zambrowie sparingowym spotkaniu trzecioligowe rezerwy Legii Warszawa przegrały z drugim zespołem Jagiellonii Białystok 1-3. Bramkę dla Legii na 1-1 zdobył Bartłomiej Kalinkowski po stałym fragmencie gry egzekwowanym przez Michała Bajdura. Po przerwie zmienił się cały skład Legii, a gra niestety straciła na jakości, czego efektem były dwa stracone gole.

Legia II - I połowa: Smyłek [95] – Turzyniecki [94], Bogusławski [93], Budek [95], Rozmus [94] – Bajdur [94], Kalinkowski [94], Kurowski [94], Tomasiewicz [96], Bartczak [96] – Arak [95]
Legia II - II połowa: Lasota [97] - Misiak [94], Kochański [96], Zawal [95], Moneta [93] - Michalak [97], Karbowy [97], Janusiewicz [94], Parobczyk [95], Rosiński [95] - Suchanek [96]