Sparing: JKS Jarosław 0-5 Legia II

Woytek - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii przebywające na zgrupowaniu w Arłamowie pokonały meczu sparingowym JKS Jarosław 5-0. Do przerwy podopieczni Jacka Magiery prowadzili z III-ligowcem 3-0. Wynik otworzył już po 3 minutach Wojciech Kochański, a po dwa gole liderowi III ligi lubelsko-podkarpackiej strzelili Jakub Arak i Grzegorz Tomasiewicz.

W sobotę o 11 podopieczni Jacka Magiery i Krzysztofa Dębka zmierzą się w Arłamowie z innym zespołem z tej samej ligi - Stalą Sanok. Tym razem w dłuższym wymiarze czasu zagrają zawodnicy, którzy dziś grali krócej bądź w ogóle.

JKS Jarosław 0-5 (0-3) Legia II WArszawa
0-1 Wojciech Kochański (as. Łukasz Moneta z rzutu wolnego)
0-2 Jakub Arak (as. Michał Bajdur)
0-3 Jakub Arak (głową, as. Łukasz Turzyniecki)
0-4 Grzegorz Tomasiewicz (as. Michał Bajdur)
0-5 Grzegorz Tomasiewicz (as. Bartłomiej Kalinkowski)

Legia II: Smyłek (46’ Lasota) – Turzyniecki, Kochański, Budek, Moneta (71’ Rozmus) – Bajdur, Karbowy (61’ Zawal), Kalinkowski, Parobczyk (46’ Tomasiewicz), Bartczak – Arak (46’ Kurowski).