Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Atletico Madryt na meczu z Milanem
Atletico Madryt na meczu z Milanem
Poniedziałek, 17 marca 2014 r. godz. 12:23

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Europejskie puchary 2013/14 (17)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Za nami kolejne mecze w europejskich pucharach, a wśród nich rywalizacja klubów z tych samych krajów - Juventusu z Fiorentiną i derby Sewilli. Liczba opraw meczowych była nader skromna - o choreografie pokusili się jedynie kibice Atletico Madryt i Juventusu.

Folie w barwach zaprezentowali kibice Viktorii Pilzno w Lyonie, a chorągiewki - Fiorentina w Turynie. Wyjątkowo skromnie było także pod względem odpalania pirotechniki. Fani Bayernu na meczu z Arsenalem zaprezentowali dwa małe transparenty - "Say NO to racism!? Say YES to Kosovo!!!" oraz "Gay Gunners", skierowany do piłkarza angielskiej drużyny, Özila.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Juventus Turyn na meczu z Fiorentiną:


Benfica Lizbona na wyjazdowym meczu z Tottenhamem:


FC Porto na meczu z Napoli:


Napoli na wyjazdowym meczu z FC Porto:


Bayern Monachium na meczu z Arsenalem:



Atletico Madryt na meczu z Milanem:



AC Milan na wyjazdowym meczu z Atletico Madryt:


Viktoria Pilzno na wyjazdowym meczu z Olympique Lyon:


Fiorentina na wyjazdowym meczu z Juventusem:


FC Basel na meczu z Red Bull Salzburg:


Red Bull Salzburg na wyjazdowym meczu z FC Basel:



Komentarze: (11)

wtk, 17.03.2014 13:46:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

austriacy i szwajcarzy coraz lepiej

aroooooooooo, 17.03.2014 14:53:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Atletico ( i cała Hiszpania) na poziomie Towarzystwa Sportowego Podbeskidzie Bielsko-Biała

thomas, 17.03.2014 16:44:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

akurat Atletico trzyma poziom a co do całej Hiszpanii kibicowsko to..... to sobie przeczytaj:

http://www.przegladsportowy.pl/felietony/przemyslaw-rudzki,przemyslaw-rudzki-lekcja-pilki-i-kibicowania,artykul,427406,1,1083.html

bo u nas tak normalnie chyba nigdy nie bedzie....

do aro, 17.03.2014 16:46:17 - *.dynamic.chello.pl

ale maja pełne stadiony, radość na trybunach i dobra grę. u nas nie ma nic a jeszcze płacisz jak za zboże :) pozdrawiam arusia

do arooooo, 17.03.2014 18:00:38 - *.dynamic.mm.pl

Bredzisz synku lat max 19.

do do aro, 17.03.2014 18:49:10 - *.skybroadband.com

To sie przenies do jednego z tych miast gdzie maja radosc na trybunach,dobra gre i pelne stadiony a nie marudź,ale zaufaj,troche tych stadionow zwiedziłem i nie ma sie tak czym podniecac,no chyba ze wolisz ogladac tylko pilke.Pozdrawiam

Stone Island, 17.03.2014 20:07:56 - *.10-1.cable.virginm.net

Fanów Arsenalu 3 tys. na Bayernie,Man.City 4.800 na Camp Nou plus drugie tyle w knajpach w Barcelonie.

aroooooooooo, 17.03.2014 20:18:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rozpętałem konflikt, ale chodziło mi tylko o to, że gówniane maja oprawy w Hiszpanii!

b, 17.03.2014 20:55:11 - *.16-1.cable.virginm.net

w Sevilli bez flag bo andersen zapowiedzial przyjazd i wszyscy kibole poprosili o azyl w Gibraltarze ze strachu

KRAK, 18.03.2014 09:52:04 - *.lukman.pl

HEHE ROMEK ANDERSEN BAJKOPISARZ

RAJBERS, 18.03.2014 18:07:59 - *.inetia.pl

noo JUVE najkepsza oprawa zdecydowanie!! Forza! XD

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.