Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Aris Saloniki pali barwy PAOK-u na meczu derbowym
Aris Saloniki pali barwy PAOK-u na meczu derbowym
Środa, 19 marca 2014 r. godz. 16:38

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Sarajewa, Sofii i Tunisu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach rozegranych zostało kilka ciekawych meczów derbowych - m.in. derby Sarajewa, kolejne derby Sofii, Salonik oraz Tunisu. Niestety mecz Arisu z PAOK-iem, greckim zwyczajem, odbył się bez udziału kibiców gości. Aris tymczasem odpalił trochę pirotechniki i spalił barwy lokalnego rywala.

Także w Tunisie, ze względów bezpieczeństwa, na stadionie zabrakło kibiców gości, a gospodarze mogli kupić tylko 15 tysięcy wejściówek. Fani Esperance Tunis zaprezentowali choreografię składającą się z malowanej sektorówki, transparentów, kartoników i pirotechniki.

Derbowy pojedynek w Pucharze Bośni pomiędzy Zeljeznicarem a FK miał się odbyć bez udziału kibiców gości. "Horde Zla" w 2000 osób stawili się jednak na trybunach i rzucili na murawę kilkanaście rac, przez co sędzia musiał przerwać spotkanie. Pirotechnikę odpalili także "Manijaci". Derby Sofii tym razem bez takich jak ostatnio awantur z policją, ale ze skromnymi choreografiami z obu stron.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

CSKA Sofia na derbach z Lewskim:





Lewski Sofia na wyjazdowym meczu z CSKA Sofia:



Żeljeznicar Sarajewo na derbach z FK Sarajewo:



FK Sarajewo na wyjazdowym meczu Pucharu Bośni z Żeljeznicarem:




Esperance Tunis na meczu z Club Africain:






Botew Płowdiw na wyjazdowym meczu z Lewskim Sofia:


CSKA Moskwa na meczu z Zenitem St. Petersburg:





Zenit St. Petersburg na wyjazdowym meczu z CSKA Moskwa:


Crvena Zvezda Belgrad na meczu z Radnickim:




Aris Saloniki na meczu z PAOK-iem:






Ferencvaros Budapeszt na meczu z Debreczynem:


Maccabi Tel Awiw na meczu z Hapoelem Tel Awiw:



Komentarze: (16)

heh, 19.03.2014 16:59:29 - *.range86-183.btcentralplus.com

brawo Aris za podpalenie swojej flagi

bester, 19.03.2014 18:08:46 - *.dynamic.chello.pl

nie ma takiej druzyny jak RADNICKI. JEST RABOTNICKI (robotniczy)

Crvena Zvezda Belgrad na meczu z Radnickim:

do heh, 19.03.2014 18:52:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brzydko ze strony Aris że rzucają piro na murawę. W Polsce nie jest to mile widziane. Ogólnie mówiąc to jestem za piro ale bez narażania innych na poparzenia. Więc wielki minus otrzymują ode mnie za takie zachowanie.Tak samo się zachowuja jak te pajace z jAGIELLONII. no i co do barw. Na swoje barwy wypada uważać, prawda? ;)

heh, 19.03.2014 19:58:12 - *.range86-183.btcentralplus.com

latajace race zawsze beda mialy swoj klimat a stanowia tyle samo zagrozenia dla osoby odpalajacej co i tej ktora ja zbiera z murawy.inna sprawa achtungi ladujace w sektorach rodzinnych dajmy na to...

jaja, 19.03.2014 20:12:09 - *.dynamic.vectranet.pl

jak dla mnie to Aris palił flagi Paoku, a nie swoje...

@heh, 19.03.2014 20:28:59 - *.static.chello.pl

Gdzie Ty tam widzisz jak Aris pali własną flage? To co wisi na płocie to "była" własność PAOKu.

dio jaja , 19.03.2014 20:32:52 - *.dynamic.chello.pl

brawo bystrzachu

heh, 19.03.2014 20:56:32 - *.range86-183.btcentralplus.com

bylem przekonany ze zdobyczne wisza do gory kolami

(L), 20.03.2014 01:48:19 - *.icpnet.pl

szkoda ze tak nie wygląda cotygodniowa relacja z polskich stadionów. Ave Brać z pod znaku (L)

minajew, 20.03.2014 10:45:27 - *.candela.com.pl

Radnicki Nisz to drużyna z którą grała Zvezda. Byłem w Niszu i to jest właśnie miejscowa drużyna. RADNICKI

Wilq, 20.03.2014 11:27:09 - *.249

A gdzie relacje z Anglii, Holandii, Austrii, Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, Francji itd. Tam jakby rac mniej? Czy można oglądać mecze bez rac? Odwieczne pytanie. Czy będę bardziej ostrym ultrasem jak odpalę racę w kominiarce? Jedni uważają się za sól stadionów a inni coraz częściej piszą o tym festyn czy wieś. Wschód Europy jeszcze ciągle bawi się w te fajerwerki, głównie z powodu żałosnego poziomu sportowego i niskiej frekwencji. Żeby kupić karnet na Bayern trzeba czekać w kolejce parę lat. Nikt nie odpali piro by nie oglądać już meczów przez najbliższe 15 lat. Czy to źle? Sam nie wiem. Nie jestem wrogiem rac. ale zastanawiam się czy bez nich będę gorszym kibicem?

do Wilq, 20.03.2014 13:05:14 - *.dynamic.chello.pl

Gdyby interesowała mnie piłka, zostałbym piłką.

do Wilq, 20.03.2014 13:42:13 - *.internetdsl.tpnet.pl

w Niemczech odpalają więcej niż u nas i kary są dużo mniejsze. A co do twojego pytania to, Tak! Nie da się oglądac tego g... bez rac i atmosfery. Najpierw podnieś poziom gry jak chcesz się równac z Anglią.

Wilq, 20.03.2014 14:45:15 - *.249

Do "do Wilq" a gdyby interesowała mnie raca to zostałbym racą? Z jakiegoś powodu chodzimy na mecze piłki nożnej a nie np. wystawy psów rasowych.

DO Wilq, 20.03.2014 16:04:45 - *.dynamic.chello.pl

Extra porównanie do Bayernu i Bundesligi.W naszej lidze widzisz Robbenów,Mullerów,Riberych,kibice w Polsce stoją w kolejkach po karnety,na trybunach widzisz same komplety 30 tys i 40 tys luda?

Gdyby nie te "fajerwerki" frekwencja na polskich stadionach byłaby jeszcze niższa,a więc poniżej 8 tys.Kilka tysięcy ludzi na każdym stadionie w Polsce przychodzi tylko dla dopingu,zabawy i fajerwerków.Pikniki też lubią popatrzyć.

KRAK, 21.03.2014 10:51:44 - *.lukman.pl

JA CHODZILEM TYLKO I WYŁĄCZNIE ŻEBY ZOABCZYĆ OPRAWY I RACE I NIC WIĘCEJ.

CHCESZ RÓWNAĆ Z NIEMCAMI? TO PODNIEŚ ZAROBKI JAKIE MAJĄ NIEMCY I POZIOM GRY. NIE MÓWIĘ TU O DORTMUNDACH ITD ALE CHOCIAŻBY O TAKIM DONIECKU

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.