U-15: Finlandia 0-2 Polska. Zagrało trzech legionistów

Raffi, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-15 (rocznik 1999) wygrała 2-0 (1-0) z Finlandią w swoim pierwszym spotkaniu towarzyskiego turnieju organizowanego przez naszych dzisiejszych rywali. Gole zdobyli Adam Chrzanowski (Znicz Pruszków) i Kacper Chodyna (Lech Poznań). 80 minut spędził na boisku Patryk Romański, 20 minut Jakub Kamiński, a w 71. minucie na boisku pojawił się Sebastian Szymański. Dla Kamińskiego i Szymańskiego był to debiut w barwach narodowych.

Jutro o 14:00 Polacy zagrają ze Słowacją.

U-15: Finlandia 0-2 Polska
0-1 20 min. Adam Chrzanowski
0-2 57 min. Kacper Chodyna

Polska: 1. Tomasz Kucz - 2. Patryk Romański, 4. Bartłomiej Gajda, 5. Adam Chrzanowski, 3. Tomasz Makowski (61, 18. Jan Imiołek) - 7. Bartosz Wiktoruk, 8. Maximilian Funk (61, 14. Jakub Kamiński), 6. Damian Pawłowski (79, 13. Jan Sobociński), 10. Mikołaj Kwietniewski (46, 15. David Kopacz), 11. Jakub Obłój (46, 19. Kacper Chodyna) - 9. Przemysław Macierzyński (71, 16. Sebastian Szymański).

żółte kartki: Pawłowski, Romański.

Grano 2x40 minut.