Michał Efir znowu zdobył bramkę w rezerwach - fot. Legionisci.com

III liga: Legia II 2-1 Pilica Białobrzegi

Qbas, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w Sulejówku meczu III ligi rezerwy Legii pokonały Pilicę Białobrzegi 2-1. Było to piąte z rzędu zwycięstwo stołecznej drużyny, która lideruje w rozgrywkach. Legioniści objęli prowadzenie już w 8. minucie po bramce Michała Bajdura. W 14. minucie w polu karnym gospodarzy faulował Mateusz Zawal. Legionista otrzymał czerwoną kartkę, a Pilica stanęła przed szansą wyrównania z 11 metrów. Jednak tej okazji nie wykorzystał Jacek Moryc - karnego obronił Wojciech Skaba.

Gra w dziesiątkę nie przeszkodziła jednak podopiecznym Jacka Magiery podwyższyć prowadzenie. W 24. minucie dokonał tego Michał Efir.

Po zmianie stron rywale grający w przewadze przeważali i udokumentowali to bramką w 51. minucie po strzale Bartłomiej Czarneckiego. Potem legioniści uspokoili grę i dowieźli korzystny wynik do końcowego gwizdka.

III liga: Legia II Warszawa 2-1 (2-0) Pilica Białobrzegi
1-0 - 8' Michał Bajdur
2-0 - 24' Michał Efir
2-1 - 51' Bartłomiej Czarnecki

Legia II: Skaba - Misiak, Budek, Alan, Rozmus (83' Moneta), Kalinkowski - Zawal, Parobczyk (62' Bartczak), Bajdur, Kurowski (90' Michalak) - Efir (56' Arak)

Pilica: Młodziński - Rawski (76' Karbowniak), Muryc, Sala (84' Kucharczyk), Ziemnicki, Barzyński, Jasikowski, Oziewicz, Matulka (60' Wnuk), Hernik (46' Obłuski), Czarnecki

czerwona kartka: 14' Mateusz Zawal (Legia)