Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
PAOK Saloniki na meczu z Olympiakosem Pireus
PAOK Saloniki na meczu z Olympiakosem Pireus
Poniedziałek, 21 kwietnia 2014 r. godz. 09:10

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Bukaresztu, Płowdiw i Budapesztu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach w Europie rozegrano kilka ciekawych meczów derbowych. W Bułgarii pojedynek Lokomotiwu Płowdiw z Botewem został przerwany na 40 minut, po tym jak fani gospodarzy obrzucali boisko petardami i innego rodzaju pirotechniką. Najbardziej efektowny pokaz pirotechniczny miał jednak miejsce na meczu PAOK-u z Olympiakosem.

Na Ukrainie rozegrano najciekawszy mecz pomiędzy Dynamo Kijów a Szachtarem. Gospodarze zaprezentowali trzy kolorową kartoniadę - barwy swojego klubu, barwy... Szachtara oraz barwy narodowe. Obie grupy śpiewały pieśni patriotyczne oraz skandowały okrzyki przeciwko Putinowi. Dynamo trzykrotnie odpalało pirotechnikę. Szachtar odpalił pirotechnikę.

Na derbach Sztokholmu pomiędzy Djurgardens a AIK-iem ultrasowały obie ekipy. Warto też wspomnieć o sporej awanturze pomiędzy kibicami Hajduka Split a Dynama Zagrzeb. Obie ekipy trafiły na siebie podróżując w przeciwnych kierunkach - Hajduk jechał do Zagrzebia na mecz z Hrvatskim Dragovoljacem, zaś Dynamo na mecz do Splitu z miejscowym klubem bez kibiców. Awanturę przerwała interwencja policji, która aresztowała ponad 100 osób.

Derby Bukaresztu pomiędzy Dinamo a Steauą rozegrano na stadionie Narodowym. Gospodarze zaprezentowali efektowną, trójwymiarową choreografię wykorzystując kartoniki oraz podwieszone sektorówki. Na trybunach nie mogło także zabraknąć pirotechniki. Oprawę przygotowała także Steaua, która na meczu stawiła się w ponad 10 tysięcy. Małe derby Budapesztu pomiędzy Honvedem (Kispestem) a Ferencvarosem bez większych kibicowskich atrakcji, nie licząc niezbyt skomplikowanej prezentacji gospodarzy.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

PAOK Saloniki na meczu z Olympiakosem Pireus:




Dinamo Bukareszt na derbach ze Steauą:









Steaua Bukareszt na wyjazdowym meczu z Dinamo Bukareszt:






Lokomotiw Płowdiw na derbach z Botewem:




Botew Płowdiw na wyjazdowym meczu z Lokomotiwem Płowdiw:




Honved Budapeszt na derbach z Ferencvarosem:


Ferencvaros Budapeszt na wyjazdowym meczu z Honvedem Budapeszt:


Djurgardens na derbach z AIK-iem Sztokholm:



AIK Sztokholm na wyjazdowym meczu z Djurgardens:






Dynamo Kijów na meczu z Szachtarem Donieck:




Szachtar Donieck na wyjazdowym meczu z Dynamem Kijów:



Komentarze: (16)

W TYM GRAJDOLE, 21.04.2014 09:50:13 - *.dynamic.chello.pl

W Polsce po tym co zrobił PAOK, z twórczą iniciatywą naszych rządzących, grali byśmy pewnie w grupie spadkowej a nie mistrzowskiej i z rok bez kibiców ;)

aroooooooooooo, 21.04.2014 10:24:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Przepraszam, że tak z innej beczki, ale mam pytanie; czy mój brat, który mieszka w Warszawie m.mógłby kupić mi bilet na mecz jeśli dałbym mu swoją kartę kibica?

midr, 21.04.2014 10:43:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pokaz na meczu PAOK - OLYMPIAKOS jest rewelacyjny ! LEGIA !!!

do aroooooooo, 21.04.2014 11:21:43 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli się nie mylę, to do kupna biletu wystarczy tylko numer karty i nawet nie trzeba pokazywać jej w kasie i brat spokojnie może kupić Ci bilet.

do W TYM GRAJDOLE, 21.04.2014 12:03:04 - *.4-2.cable.virginm.net

W Polsce po tym co zrobil PAOK zamkneliby Polske haha :) kozacko Dynamo sie pokazalo ze Steaua zajebista oprawa jak dla mnie jakby ktos przetlumaczyl jej tresc to bd wdzieczny :) co do spotkania w Chorwacji 200 Torcidy vs 50 BBB szans nie mieli ale sie postawili ponad 100 zawinely psy 17 rannych 2 ciezko ciekawie wczoraj bylo byli na finale pucharu Holandii zwolle-ajax ajax rzucal caly czas piro na boisko i sedzia przerwal mecz na 30 minut ale przeciez tam sobie ,,poradzili'' :)

ps(L), 21.04.2014 12:09:58 - *.dynamic.chello.pl

sorry, ale Dinamo Bukareszt tą prezentacją odstawia NSów i to bardzo bardzo daleko

..., 21.04.2014 12:22:58 - *.dynamic.chello.pl

Tam to sobie poradzili...

midr, 21.04.2014 13:41:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

DJURGARDENS - AIK tez jest super ! LEGIA !!!

do ps(L), 21.04.2014 15:42:34 - *.smtvsat.pl

Od razu odstawia. Ładna oprawa i to wszystko. Po ostatnim roku NS inne kluby Europy muszą mocno się postarać, żeby im dorównać.

abc, 21.04.2014 17:48:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Stjała Stjała Stjała Stjała
Legia będzie Was j......a :)

1982, 21.04.2014 20:02:04 - *.warszawa.mm.pl

PAOK...

elo, 22.04.2014 08:51:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

jak to i meczów nie przerwali...? U nas Haka Grunbaum zamkneła by stadion na 1/2 roku a jej pracownica prosto z wczasów w Egipcie kazała by wyp. wszystkich ze stadionu. Wszystko robią by zniszczyc naszą piłkę i obrzydzic nawet swiętowanie mistrza specjalnie na Niedzielę ustawili!

jnq, 22.04.2014 09:01:01 - *.play-internet.pl

PAOK w PL dostal by kare w postaci zburzenia stadionu i dorzywotni zakaz dla kazdego uczestnika meczu, tak prewencyjnie....

szczery, 22.04.2014 12:40:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tak to się robi w Europie! A my zaścianek zero rac, zero zabawy. WSZYSCY SIĘ BOJĄ! TACY KUMACI?!

demoloq, 22.04.2014 16:42:44 - *.kotun.arxnet.pl

do aroooooooooooo- zapytaj brata

aroooooooooo do demoloq, 22.04.2014 18:59:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brat zgodził się!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.