Wypożyczeni: Bramka Tomasza Prejsa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnicy wypożyczeni z Legii do klubów z ekstraklasy nadal ogrywają się na III-ligowych boiskach. Pełne mecze rozegrali Łukasz Bogusławski w rezerwach Widzewa oraz Aleksander Jagiełło w drugim zespole Lechii. Na murawie pojawił się również Patryk Mikita. Udane wejście zaliczył Tomasz Prejs, który przypieczętował zwycięstwo Dolcanu.

Bilans wypożyczonych legionistów
Łukasz Bogusławski (Widzew Łódź) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Koroną Kielce. 90 minut w przegranym 1-2 meczu III-ligowych rezerw z Pogonią Grodzisk Mazowiecki
Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS-em Bełchatów
Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) - od 82. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wartą Sieradz
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-4 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów) - Ożarowianka pauzowała w 25. kolejce
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - do 61. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Stomilem Olsztyn. Ukarany żółtą kartką.
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Chrobrym Głogów
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Chrobrym Głogów
Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Ruchem Chorzów. 90 minut w przegranym 1-3 meczu III-ligowych rezerw z Gwardią Koszalin
Kordian Latos (Jarota Jarocin) - do 29. minuty w przegranym 1-2 meczu z Rozwojem Katowice
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 63. minuty w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica
Patryk Mikita (Widzew Łódź) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Koroną Kielce. Do 59. minuty w przegranym 1-2 meczu III-ligowych rezerw z Pogonią Grodzisk Mazowiecki
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Chrobrym Głogów
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - od 63. minuty w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica. Strzelec bramki na 3-0 w 86. minucie spotkania.
Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Concordią Elbląg
Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Concordią Elbląg
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - od 83. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Zniczem Pruszków
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Zambrów
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - do 59. minuty w przegranym 1-4 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Cracovią z powodu kontuzji