Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 5 maja 2014 r. godz. 08:48

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Europejskie puchary 2013/14 (22)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Znamy już finalistów tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów i Europy. Derby Madrytu rozegrane zostaną w Lizbonie, zaś pojedynek Sevilli z Benfiką w Turynie. Podczas drugich meczach półfinałowych co nieco działo się na trybunach. Nieźle wyszła choreografia Bayernu na meczu z Realem. Juventus przygotował oprawę na swój mecz z Benfiką.
Nieco mniej oryginalna była prezentacja Chelsea.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Atletico Madryt na wyjazdowym meczu z Chelsea:


Chelsea na meczu z Atletico Madryt:


Bayern Monachium na meczu z Realem Madryt:









Juventus na meczu z Benficą Lizbona:




Benfica Lizbona na wyjazdowym meczu z Juventusem:






Valencia na meczu z FC Sevillą:



FC Sevilla na wyjazdowym meczu z Valencią:



Komentarze: (10)

kot pali, 05.05.2014 10:34:14 - *.dynamic.chello.pl

Bayern to tak naturalnie, ultrasowo ? Konkretna ta kartoniada.

xyz, 05.05.2014 10:38:16 - *.range109-147.btcentralplus.com

oprawa Czelsi śmieszna <lol>

L_Felipe, 05.05.2014 11:26:14 - *.97

oprawa Chelsea na poziomie polskiej 2 ligi...

as, 05.05.2014 11:50:27 - *.dynamic.chello.pl

Oprawa Chelsea mistrzostwo swiata :D

midr , 05.05.2014 11:57:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powinna byc lepsza w przypadku bo byly to spotkania o wejscie do finalu ! LEGIA !!!

enklawa77, 05.05.2014 14:11:59 - *.dynamic.mm.pl

Fajnie Bayern, tylko szkoda, że oprawa robiona przez klub

Lechia1945, 05.05.2014 16:00:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bayernu młyn to zarządowa ekipa, lewicująca młodzież akademicka z ekipy "Schickeria Munchen" stara ekipa Bayernu, podobnie jak stara ekipa TSV1860 to chłopy w prawą stronę nastawieni, co ciekawe władze klubu wygnali (tak jak na Wiśle, czy kiedys na Legii) także apoltycznych którzy sparowali z TSV na mieście i "zainstalowali" swój wesoły pokojowy z flagami w barwach Rasta czy pacyfką studencki młynek.
Chelsea oprawa słaba, ale jak na Anglię to i tak można mowić że kozak. Athletico widać w prownaniu do jezdzacych za Barcą że normalna ekipa.

gowno prawda, 05.05.2014 16:03:35 - *.4-2.cable.virginm.net

Nie lubie tego lewackiego pedalstwa na bayernie jak kazdy, oprawa co roku prawie ta sama jednak ta zostala przygotowana przez ok 100 ultrasow i trzeba przyznac ze robi wrazenie jak w PES2014;))

ja, 05.05.2014 16:18:01 - *.dynamic.chello.pl

W młynie Bayernu od co najmniej kilku meczów powiewa gejowska flaga, zjeżdżają do poziomu St.Pauli?

midr, 06.05.2014 07:51:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Juventus - Benfica tez dobra oprawa ! LEGIA !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.