U-18: Armenia 0-2 Polska. Bramka Tomasiewicza

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 18 prowadzona przez Rafała Janasa wygrała w meczu towarzyskim z rówieśnikami z Armenii 2-0 (0-0). Spotkanie rewanżowe odbędzie się w czwartek. W 90. minucie spotkania bramkę z rzutu karnego zdobył Grzegorz Tomasiewicz. Legionista wszedł na boisko w 56. minucie, natomiast inny piłkarz Legii, Mateusz Wieteska, rozegrał 56 minut.

U-18: Armenia 0-2 (0-0) Polska
55' Adam Buksa
90' Grzegorz Tomasiewicz (k)

Armenia: 12. Henri Awagjan - 8. Chaczatur Chaczatrjan, 6. Murad Astrjan, 2. Robert Hakobjan, 3. Narek Petrosjan, 11. Tigran Amirjan (46, 10. Norajr Tigranjan), 4. Dawit Muradjan (46, 18. Andranik Ghubasarjan), 13. Howhannes Ilangjozjan (46, 17. Wardan Chaczatrjan), 15. Aram Sargsjan (78, 5. Hmajak Bojadżjan), 14. Armen Barseghjan (58, 7. Robert Hambardzumjan), 16. Howhannes Panosjan.

Polska: 1. Maksymilian Stryjek - 5. Kamil Dankowski, 3. Jan Bednarek, 4. Mateusz Wieteska (56' 19. Bartłomiej Gromek), 2. Damian Garbacik - 11. Paweł Łysiak, 6. Chris Jastrzembski (56' 15. Krzysztof Możdżonek), 14. Bartosz Kapustka, 10. Oskar Zawada (56' 17. Grzegorz Tomasiewicz), 9. Jakub Łukowski - 7. Adam Buksa. Od 77. minuty grali także: 18. Krzysztof Szewczyk, 8. Mateusz Grzybek.

żółte kartki: Tigranjan, Ghubasarjan - Łukowski.