Łukasz Moneta strzelił dwa gole w meczu z GKP Targówek - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com

III liga: Legia II 4-2 GKP Targówek

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii pokonały w Sulejówku GKP Targówek 4-2. Już po 30 minutach podopieczni Jacka Magiery prowadzili 3-0 po dwóch trafieniach Łukasza Monety i jednym Michała Efira. Goście w 35 minucie odpowiedzieli bramką Mateusza Furmana, ale minutę później Grzegorz Tomasiewicz podwyższył na 4-1.

W końcówce pierwszej połowy drużyna GKP miała okazję strzelić drugiego gola, ale Wojciech Skaba obronił rzut karny wykonywany przez Kamila Kucharskiego.

W drugiej części gry padła tylko jedna bramka, a zdobył ją Mateusz Furman.

III liga: Legia II Warszawa 4-2 (4-1) GKP Targówek
1-0 - 16' Łukasz Moneta b.a.
2-0 - 25' Łukasz Moneta (as. Grzegorz Tomasiewicz)
3-0 - 30' Michał Efir (as. Grzegorz Tomasiewicz głową)
3-1 - 35' Mateusz Furman
4-1 - 36' Grzegorz Tomasiewicz (as. Łukasz Moneta)
4-2 - 61' Mateusz Furman

Legia II: Skaba - Turzyniecki, Budek, Michalak, Rozmus - Bajdur, Kopczyński, Kochański, Bartczak (15' Tomasiewicz), Moneta (86' Kozak) - Efir (81' Anczewski)

GKP Targówek: Rudnicki, Wróblewski (79' Szymula), Paradowski, Jarczak, Kolasiński, Papież (46' Sawicki), Piekarz (51' Szeliga), Rokicki, Furman, Kucharski (46' Kropiewnicki), Kamil Wójciak

żółte kartki: Szymuła, Kolasiński, Kropiewnicki (GKP)