Wypożyczeni: Sokołowski uratował remis

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wczoraj rozegrano mecze I i II ligi, w których wystąpili wypożyczeni z Legii zawodnicy. Powody do radości może mieć Patryk Sokołowski. Rozegrał on całe spotkanie w barwach Olimpii Elbląg, a jego trafienie uchroniło naszych przyjaciół przed porażką. Szanse na awans do ekstraklasy zachowali m.in. Mateusz Długołęcki i spółka. Dolcan wygrał u siebie z bezpośrednim rywalem do awansu.

I liga:
Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Puszczą Niepołomice. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS Bełchatów
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 73. minuty w wygranym 2-1 meczu z GKS Bełchatów
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z GKS Bełchatów

II liga:
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 4-0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z UKP Zielona Góra
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - od 73. minuty w przegranym 0-2 meczu z UKP Zielona Góra
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - do 62. minuty w przegranym 0-2 meczu z UKP Zielona Góra
Kordian Latos (Jarota Jarocin) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z MKS Kluczbork
Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) - do 87. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Limanovią Limanowa
Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Limanovią Limanowa. Strzelec bramki na 1-1 w 90. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Garbarnią Kraków
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg