Michał Efir - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II 2-2 Broń Radom

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w środę w Sulejówku meczu III ligi pomiędzy rezerwami Legii i Bronią Radom padł remis 2-2. Legioniści objęli prowadzenie w 17. minucie po bramce Mateusza Wieteski, a dziesięć minut później na 2-0 trafił Łukasz Moneta. Tuż przed przerwą goście zdobyli kontaktową bramkę po strzale Mariusza Marczaka. Strata punktów znacznie zmniejszyła szanse naszej drużyny na awans do barażów o II ligę.

Na dwie kolejki przed końcem legioniści tracą aż cztery punkty do prowadzącego RKS-u Ursus oraz dwa punkty do Broni Radom. W barażach o II ligę zagra tylko zwycięzca grupy. Legia zagra w najbliższą niedzielę w Karczewie z Mazurem oraz w kolejną niedzielę w Sulejówku z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

III liga: Legia II Warszawa 2-2 (2-1) Broń Radom
1-0 - 17' Mateusz Wieteska
2-0 - 27' Łukasz Moneta
2-1 - 43' Mariusz Marczak
2-2 - 50' Michał Bojek

Legia II: Skaba - Alan (83' Kochański), Wieteska, Misiak, Rozmus, Bajdur (46' Turzyniecki), Kopczyński, Kalinkowski (62' Kurowski), Moneta, Tomasiewicz, Efir (86' Zawal)

Broń: Wnukowski - Krukowski (76' Budziński), Gorczyca, Skornicki, Ankurowski, Rdzanek, Leśniewski (87' Stefański), Lach (76' Oshikoya), Bojek (71' Wichucki), Nowosielski, Marczak

żółta kartka: Wieteska, Kalinkowski, Kochański (Legia) - Rdzanek (Broń)
czerwona kartka: Wieteska (63' za dwie żółte)