Wypożyczeni: Ekstraklasa nie dla legionistów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ani Mateusz Cichocki, ani Mateusz Długołęcki i spółka nie świętowali awansu do ekstraklasy. Wypożyczeni z Legii do Arki Gdynia oraz Dolcanu Ząbki zawodnicy w minionej kolejce utracili swe szanse. Natomiast do I ligi promocję wywalczył zespół Marcina Stromeckiego (Pogoń Siedlce).

Ekstraklasa:
Patryk Mikita (Widzew Łódź) - nie grał w przerwanym w 90. minucie meczu z Zagłębiem Lubin
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Jagiellonią Białystok

I liga:
Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) - do 68. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 4-2 meczu z Puszczą Niepołomice
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - od 82. minuty w zremisowanym 3-3 meczu z GKS Katowice
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 46. minuty w wygranym 4-2 meczu z Puszczą Niepołomice
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 4-2 meczu z Puszczą Niepołomice

II liga:
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Limanovią Limanowa
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - do 45. minuty w wygranym 3-0 meczu z Limanovią Limanowa. Ukarany żółtą kartką.
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - od 65. minuty w wygranym 1-0 meczu z Ostrovią Ostrów Wlkp.
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - od 80. minuty w wygranym 1-0 meczu z Ostrovią Ostrów Wlkp.
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - do 71. minuty w wygranym 1-0 meczu z Ostrovią Ostrów Wlkp.
Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy. Ukarany żółtą kartką.
Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) - do 88. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy
Kordian Latos (Jarota Jarocin) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Rakowem Częstochowa
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Concordią Elbląg

III liga:
Łukasz Bogusławski (Widzew II Łódź) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Pilicą Białobrzegi
Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) - do 72. minuty w przegranym 1-2 meczu z rezerwami Widzewa Łódź
Aleksander Jagiełło (Lechia II Gdańsk) - do 85. minuty w wygranym 5-2 meczu z Kotwicą Kołobrzeg

IV liga:
Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów) - zagrał w wyjściowym składzie w wygranym 1-0 meczu ze Spartą Jazgarzew