Patryk Mikita - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Mikita strzela Widzewowi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bramka Patryka Mikity dała punkt ekipie Dolcanu Ząbki. Wypożyczony z Legii napastnik trafił w spotkaniu z Widzewem Łódź, w którym występował wiosną. Na listę strzelców mógł się wpisać również Kamil Mazek, ale zmarnował akcję sam na sam z bramkarzem. Przeciwko sobie stanęli Kamil Dankowski oraz trio z Zagłębia Sosnowiec. Górą był zespół Legionovii.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - do 34. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 69. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź. Strzelec bramki na 1-0 w 21. minucie.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 60. minuty w przegranym 0-1 meczu z Legionovią Legionowo. Ukarany żółtą kartką.
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Legionovią Legionowo.
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - do 65. minuty w przegranym 0-1 meczu z Legionovią Legionowo.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec