Jakub Arak - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Araka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Arak ponownie trafił dla Zagłębia Sosnowiec. Wypożyczony z Legii zawodnik otworzył wynik z Rakowem Częstochowa i gdyby nie stracona bramka w 90. minucie, sosnowiczanie dowieźliby komplet punktów do końca. Dla Araka było to trzecie trafienie w sześciu ligowych meczach. W lidze szkockiej Henrik Ojamaa nadal nie cieszył się choćby z bramki swego zespołu. Tym razem Motherwell uległo u siebie z Saint Johnstone FC.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 62. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) - 33 minuty w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 4-4 meczu z Miedzią Legnica

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 69. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Rakowem Częstochowa. Strzelec bramki na 1-0 w 38. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Rakowem Częstochowa

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Zniczem Pruszków

Scottish Premier League
Henrik Ojamaa (Motherwell) - do 76. minuty w przegranym 0-1 meczu z Saint Johnstone FC