Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 5 września 2014 r. godz. 11:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: UEFA Mafia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fani cypryjskiej Omonii Nikozja na meczu ligowym z Anorthosisem Famagusta zaprezentowali oprawę skierowaną przeciwko UEFA. Przyczyną prezentacji było ukaranie klubu za wywieszenie flagi Palestyny w rozgrywkach Ligi Europy. Fani Omonii są przekonani, że brak awansu ich klubu do fazy grupowej LE to sprawka UEFA i sędziego rewanżowego meczu z rosyjskim Dynamo Moskwa.

Omonia odpadła z rozgrywek przez bramkę straconą w ostatniej minucie meczu z Rosjanami.
Ultrasi na meczu z Anorthosisem zaprezentowali kartoniadę "UEFA MAFIA", nad którą odpalili race oraz rozciągnęli transparent "Criminals wear ties - you talk about respect, but money is on your minds".

Sektor ultrasów został na dwa mecze zamknięty przez Cypryjski Związek Piłki Nożnej, jako kara za poprzedni sezon, więc oprawa została pokazana na innej niż normalnie trybunie.









Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.



Komentarze: (22)

arooooooooooo, 05.09.2014 11:06:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Prawidowo!

wariat, 05.09.2014 11:07:39 - *.subscribers.sferia.net

no cóż , ważny jest przekaz

Karo(L), 05.09.2014 11:07:46 - *.90

Walka z wiatrakami...

klb, 05.09.2014 11:12:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

trybuna i ta kartonada przypomina mi oprawy ze starej żylety.

Jelonek, 05.09.2014 11:24:41 - *.play-internet.pl

Niby nic wielkiego ale jednak ładna oprawa.

elf, 05.09.2014 11:32:21 - *.203

My tez powinnismy to w lidze pokazywac , a nie w pucharach ...

gibenrath, 05.09.2014 11:40:52 - *.static.chello.pl

Przesłanie słuszne, ale kartoniady robić to niech oni jeszcze poćwiczą.

f##k uefa, 05.09.2014 12:10:43 - *.dynamic.chello.pl

Im nas wiecej, tym silniejsi jestesmy, tym bardziej nas slychac i widac.
Oby jak najwiecej takich opraw.

PiotrŻoliborz, 05.09.2014 12:15:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Może jak Lechia awansuje do pucharów w następnym sezonie to Donaldzinio jako szef zamknie mafiozow z uefa

on, 05.09.2014 12:23:33 - *.dynamic.chello.pl

Simao Sabrosa złożył swoje CV do Legii. Potrzebny?

Idd, 05.09.2014 12:42:09 - *.7.rev.sfr.net

A cWeltic za pokazanie flagi palestyny nic nie dostał :/

tarcho, 05.09.2014 12:46:01 - *.35

goood

sentyment , 05.09.2014 12:54:28 - *.play-internet.pl

Trochę to przypomina klimat starej Żylety

NAJMĄDRZEJSZY_Z_CAŁEJ_WSI, 05.09.2014 13:03:46 - *.100

Słaba oprawa, gdyby nie przekaz nie zostałaby zauważona

Lopez Cruz, 05.09.2014 13:18:13 - *.dynamic.chello.pl

Mają Cypryjczycy rację, skoro dla uefy najwyższą świętością jest profesjonalizm (bo chyba tak mamy interpretować ich zasady), to dlaczego nie znaleźli normalnego sędziego zamiast kompletnego ignoranta, który nie potrafi dobrze wykonać swojej pracy?

(L), 05.09.2014 13:30:24 - *.centertel.pl

wariat
nie czepiaj się
nie każdy ma taki rozmach
Bardzo dobrze że nie jesteśmy sami :)

(L)ychu, 05.09.2014 15:19:21 - *.dynamic.chello.pl

UEFA MAFIA coś w tym jednak jest!!!

eed, 05.09.2014 15:40:53 - *.play-internet.pl

Brawo Ononia!!!!! Tepić mafiosow

punkstyler, 05.09.2014 18:32:16 - *.centertel.pl

Złamaniem jakiego prawa jest wywieszenie flagi Palestyny? Jakoś co finał LM widzę flagę Izraela...

czilalt, 05.09.2014 19:08:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Omonia to nawet nie lewaki a komuchy z krwi i kości. Więc kij im w oko.

LONDON:), 05.09.2014 23:25:12 - *.bb.sky.com

Ale maja racje niech bede kim chca ale maja racje jak inne klube o UEFA!!!

abc, 06.09.2014 03:06:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślałem, że to stara Żyleta :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.