Orlando Sa i Dariusz Dudka - fot. Mishka / Legionisci.com

Wiślacy o meczu z Legią

Mishka i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rafał Boguski (Wisła Kraków): Zabrakło nam dzisiaj skuteczności. Miałem najlepszą okazję na początku meczu, kiedy Paweł podał mi piłkę. Gdybym uderzył po długim rogu to być może futbolówka by wpadła. Potem nie stworzyliśmy już dogodnych okazji. W drugiej połowie, kiedy Legia zdobyła gola, to nie mogliśmy już jej zagrozić. Bardzo dobrze zaczęła się bronić. Prowadząc 1-0 Legia spokojnie cofnęła się i wykorzystując kontry wywiozła trzy punkty.
Zawsze każdy ma do siebie pretensję, kiedy zmarnuje dobrą szansę, ale taki jest sport.

Dariusz Dudka (Wisła Kraków): Myślę, że sytuacja, kiedy Orlando był na spalonym była łatwa do oceny. Był znacznie wychylony poza linię obrony. W drugiej połowie Legia grała swoją piłkę i kontrolowała mecz. Poza kilkoma naszymi sytuacjami, to nic więcej nie mogliśmy zrobić. To było zasłużone zwycięstwo naszych rywali. Dwa ostatnie gola to skutek tego, że byliśmy już bardzo rozbici. Nie mogliśmy dzisiaj wykreować żadnych okazji i nad tym trzeba się zastanowić. Teraz tracimy jeden punkt do Legii. Przed nami jeszcze Puchar Polski i derby Krakowa.