Statystyki meczu z SKK

Legia w meczu z SKK dominowała pod każdym względem. Nasz zespół przede wszytkim dominował na tablicach, notując 50 zbiórek przy zaledwie 33 gospodarzy, a do tego nasi gracze mieli zdecydowanie lepszą skuteczność z gry: 45,3% procent, przy zaledwie 26,3% siedlczan.

Najwięcej zbiórek - 9 zaliczył Michał Aleksandrowicz (wszystkie w obronie). 8 piłek zebrał Czarek Trybański (4 w ataku), dokładając do tego 5 bloków. Kolejny raz świetnie z roli rozgrywającego wywiązał się Łukasz Wilczek, który zaliczył 10 (z 21 całej drużyny) asyst, a to w zaledwie 24 minuty. Najczęściej piłkę tracił Bierwagen - 5-krotnie. Najczęściej w naszym zespole faulowani byli właśnie Bierwagen i Trybański - po 6 razy.

Nasi gracze dominowali pod tablicami, czego efektem była nie tylko przewaga w zbiórkach, ale i punkty zdobywane spod kosza - 34 Legii, wobec zaledwie 12 rywali. Aż pięciu zawodników naszej drużyny zdobyło co najmniej 10 punktów.

Najdłużej na boisku przebywali Trybański (26:33), Bierwagen (26:23) i Malewski (24:36). Krócej zagrali Bojko (07:12), Cechniak (05:06) i Holnicki (01:35).

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 12-11, 23-26, 30-44, 37-49, 41-58, 51-70, 56-80, 58-89

Punkty po stratach: 7-14
Punkty spod kosza: 12-34
Punkty drugiej szansy: 9-13
Punkty po szybkim ataku: 7-12
Punkty zmienników: 27-39

Najwyższe prowadzenie: 6-31
Najwyższa seria punktowa: 6-0 (6-0) - 10-0 (25-36)