Jakub Arak i Kamil Mazek - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Mazek otworzył wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tylko trzech wypożyczonych z Legii zawodników rozegrało pełne mecze w potyczkach swoich drużyn. Jednak szczególne powody do radości miał Kamil Mazek, który otworzył wynik wygranego spotkania z GKS Katowice. Dla 20-letniego zawodnika, to pierwsze trafienie w czternastym występie w tym sezonie.

I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z GKS Katowice
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z GKS Katowice
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 81. minuty w wygranym 3-2 meczu z GKS Katowice. Bramka na 1-0 w 9. minucie spotkania.
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z GKS Katowice

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Widzewem Łódź
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - od 73. minuty w przegranym 0-4 meczu z Zagłębiem Lubin
Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 74. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z MKS Kluczbork
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z MKS Kluczbork
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z MKS Kluczbork
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - od 71. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z MKS Kluczbork

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Energetykiem ROW Rybnik