Henrik Ojamaa - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Wypożyczeni: Ojamaa na remis z San Marino

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W okresie meczów reprezentacji swoje spotkania rozgrywają zespoły w niższych ligach. Radość ze zwycięstwa mieli Aleksander Jagiełło oraz Marcel Gąsior, których zespoły wygrały swe spotkania. Powodów do zadowolenia nie powinien mieć Henrik Ojamaa, który w eliminacyjnym meczu nie zdołał pokonać bramkarza San Marino i po godzinie opuścił plac gry.
I liga
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z GKS Tychy
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z GKS Tychy
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 73. minuty w przegranym 0-1 meczu z GKS Tychy
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z GKS Tychy

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - od 80. minuty w wygranym 2-1 meczu z GKS Katowice
Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Płock

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - od 46. minuty w przegranym 0-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - od 73. minuty w przegranym 0-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - do 46. minuty w przegranym 0-1 meczu z Puszczą Niepołomice

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 3-4 meczu z Wisłą Puławy
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 3-4 meczu z Wisłą Puławy
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - do 66. minuty w przegranym 3-4 meczu z Wisłą Puławy. Ukarany żółtą kartką.