Hokej: UKH Dębica 5-0 Legia. Mecz przerwany!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W drugim weekendowym meczu hokeisci Legii Warszawa niespodziewanie przegali na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli. UKH Dębica pokonał "Wojskowych" 5-0, wyniki pierwszych dwóch tercji: 2-0, 3-0. W 40. minucie Karol Szaniawski otrzymał karę meczu za atak na sędziego. W obu tercjach legioniści otrzymali aż 73 minuty kary! W związku z tym drużyna Legii odmówiła przystąpienia do gry w ostatniej części meczu.

W 34:40 Damian Kran został ukarany karą 10+2 min za atak w okolice głowy i szyi, natomiast w 36:56 Michał Porębski został ukarany karą 10+2 za krytykowanie orzeczenia sportowego. W 39:59 Karol Szaniawski został ukarany karą meczu za atak na sędziego, a Legia Warszawa odmówiła rozpoczęcia gry w 3 tercji spotkania. Na powyższą okoliczność został sporządzony raport jako załącznik do protokołu ze spotkania.