Henrik Ojamaa - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Mizgały i Ojamy

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henrik Ojamaa nie zwalnia tempa. Estończyk w swoim drugim występie z rzędu wpisał się na listę strzelców. Wypożyczony z Legii zawodnik pokonał Radosława Cierzniaka w pucharowym spotkaniu. Trafienie okazało się jedynie honorowym, gdyż Motherwell ostatecznie musiało uznać wyższość Dundee United i odpadło z rozgrywek. Na I-ligowym poziomie zagrał jedynie Aleksander Jagiełło. Natomiast na w II lidze spotkali się ze sobą legioniści grający w Zagłębiu Sosnowiec i Legionovii Legionowo.

Co prawda Przemysław Mizgała trafił do siatki gości, ale to rywale cieszyli się z kompletu punktów.

I liga
Mateusz Cichocki, Mateusz Długołęcki, Kamil Mazek, Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - mecz z Widzewem Łódź został odwołany ze względu na zły stan boiska

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Wisłą Płock
Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - od 68. minuty w przegranym 1-3 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Bytovią Bytów

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 62. minuty w przegranym 1-2 meczu z Legionovią Legionowo. Asysta przy bramce Mizgały.
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - od 85. minuty w przegranym 1-2 meczu z Legionovią Legionowo
Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Legionovią Legionowo
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - do 66. minuty w przegranym 1-2 meczu z Legionovią Legionowo. Strzelec bramki na 1-1 w 15. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Zagłębie Sosnowiec
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Zagłębie Sosnowiec
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Zagłębie Sosnowiec. Ukarany żółtą kartką.

Puchar Szkocji
Henrik Ojamaa (Motherwell) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Dundee United. Strzelec bramki w 7. minucie na 1-0. Ukarany żółtą kartką.