Statystyki meczu w Radomiu

Mimo braku Czarka Trybańskiego, legioniści wygrali walkę na tablicach (38-30), pozwalając rywalom zebrać tylko 5 piłek na własnej tablicy. Kluczowa dla końcowego wyniku była olbrzymia liczba strat legionistów (23) oraz przechwytów gospodarzy (14). Skuteczność była także po stronie radomian.

Legia trafiała z gry ze skutecznością 39,3%, podczas gry Rosa miała skuteczność 46,6%. Tym razem legioniści trafili 75% rzutów wolnych (12/16), ale gospodarze trafiali z osobistych jeszcze częściej - 24 z 27 rzutów. Legia po raz pierwszy rozpoczęła spotkanie w składzie: Ł. Wilczek, Aleksandrowicz, Bierwagen, M. Wilczek, Bojko. Najdłużej na parkiecie przebywał jednak Arek Kobus, który zagrał 30:23 minuty, niewiele krócej grał Bierwagen (29:28).

Bardzo dobre spotkanie rozegrał Andrzej Paszkiewicz, który trafił 5/5 za 3, w tym jedną trójkę z faulem. Do udanych meczu nie zaliczą obaj warszawscy rozgrywający, którzy zaliczyli łącznie 10 strat i zaledwie 4 asysty. Tym razem Mateusz Bierwagen nie był tak skuteczny jak w większości meczów, trafiając tylko 3 z 12 rzutów z gry, w tym 1/7 za 2 i 2/5 za 3 punkty.

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 6-8, 19-20, 28-32, 39-36, 46-41, 52-52, 65-61, 87-72

Punkty po stratach: 26-9
Punkty spod kosza: 34-18
Punkty drugiej szansy: 4-12
Punkty po szybkim ataku: 12-9
Punkty zmienników: 25-44

Najwyższe prowadzenie: 16-7
Najwyższa seria punktowa: 11-0 (41-36) - 9-0 (25-29)