Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 7 stycznia 2015 r. godz. 09:54

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Zvezda, Partizan i PAO na sportach halowych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przerwa w rozgrywkach ligowych, to najlepszy moment na liczne wspieranie halowych sekcji swoich klubów. W ostatnich dniach Crvena Zvezda w 19 tysięcy stawiła się na meczu swoich koszykarzy z Realem Madryt. "Delije" przygotowali malowaną sektorówkę, a także płótno poświęcone zabitemu na wyjazdowym meczu kosza z "Galatą", Marko Ivkoviciowi.

Fani Partizana dopingowali swoich koszykarzy na meczu ligi Adriatyckiej z Cedevitą Zagrzeb - na meczu pojawiło się większość grup "Grobarich". Panathinaikos zebrał się tymczasem na meczu swoich siatkarzy z Olympiakosem. Steaua dopingowała swoich piłkarzy ręcznych, a Żylina hokeistów.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Crvena Zvezda na meczu kosza z Realem Madryt:








Partizan Belgrad na meczu koszykarzy z Cedevitą Zagrzeb:






Panathinaikos na meczu siatki z Olympiakosem:






Steaua Bukareszt na meczu piłki ręcznej z Garnollers:


MSK Żylina na meczu hokeja z HC Bańską Bystrzycą:



Komentarze: (10)

minajew, 07.01.2015 11:34:46 - *.candela.com.pl

19 tysięcy na koszu robi wrażenie, a w hali doping się niesie... Jeszcze jest się od kogo uczyć. Szacun za takich kibiców.

ema, 07.01.2015 12:51:40 - *.stansat.pl

Gdzie my do nich nie ma takiej hali na kosza..

nowybelgradzawszezlegią, 07.01.2015 13:02:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

szacun to za pojemność hali. U nas byśmy sie skichali a byśmy nie weszli nigdzie.

Byk, 07.01.2015 14:38:05 - *.170

na balkanach to sa dopiero fanatycy - u nas ( mam na mysli cala lige ) raczej regres niz progres w tych sprawach - ciezko raz w sezonie stadion na 31 tys zapelnic a u nich do hali 19 tys. No problem...

C(L)A, 07.01.2015 15:24:13 - *.itsa.net.pl

jest taka hala w Polsce, a dokładnie w Małopolsce w mieście na literkę K..... ;-)
(L)

do Byk, 07.01.2015 16:15:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakbyśmy grali w LM z Realem Madryt to stadion byłby cały, ba nawet brama by poszła ;>

siara , 07.01.2015 17:19:52 - *.dynamic.chello.pl

mają rozmach sku....ny!!

bhthy, 07.01.2015 21:47:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=7xPaQmqZl1M

hfc, 07.01.2015 21:50:16 - *.231

umowmy się...u nasz na kosza nie ma spiny,bo i nic Europie nie znaczymy co innego Balkanskie kluby. na wyspach tez basket nie i stnieje,a pewnie jak by istniał to hale by wypelnili

aroooooooooooo, 08.01.2015 01:21:19 - *.nat.student.pw.edu.pl

19 tysi u nas w tym sezonie na stadionie 3 razy tylko było hahahahahah

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.