Sparing: Legia II 1-2 Warta Poznań

Prowadzone przez Jacka Magierę rezerwy Legii Warszawa przegrały w środę w Grodzisku Wielkopolskim w sparingowym meczu z III-ligową Wartą Poznań 1-2. Legioniści objęli prowadzenie w szóstej minucie po trafieniu Tomasza Nawotki. Poznaniacy jeszcze przed przerwą zdobyli dwie bramki.

W sobotę legioniści zagrają sparing w Grodzisku z Santosem Świebodzin.

25.02, Grodzisk Wielkopolski: Legia II Warszawa 1-2 (1-2) Warta Poznań
Bramki: 6' Tomasz Nawotka - 26' Filip Brzostowski, 45' Adrian Laskowski

Legia II: Artur Haluch - Łukasz Turzyniecki, Ernest Dzięcioł, Arkadiusz Górka, Mateusz Hołownia - Konrad Michalak (46' Jan Grzesik), Mateusz Zawal (46' Eryk Rakowski), Adrian Małachowski (46' Filip Karbowy), Kamil Anczewski - Michał Trąbka (46' Aleksander Karbowiak) - Tomasz Nawotka

Warta: Bartosz Pawłowski (46' Mateusz Filipowiak), Franciszek Siwek (70' Marcin Gałkowski), Alain Ngamayama, Wojciech Onsorge (80' Mateusz Wypych), Nikodem Fiedosewicz (46' Tomasz Koziorowski), Artur Marciniak (80' Miłosz Brylewski), Adrian Laskowski, Filip Brzostowski, Krystian Łukaszyk (60' Adam Durowicz), Łukasz Spławski (68' Jan Paczyński), Michał Ciarkowski.