Młodzież: mecze sobotnie

Juniorzy starsi pokonali w Grodzisku 2-0 FA Szamotuły, a juniorzy młodsi wygrali 2-0 z KSZO Ostrowiec. Legia '99 pokonała 5-0 Elanę Toruń '98, a MW 2002 pokonały 6-0 ŁKS Łódź. W meczach z podzielonym na dwa nie do końca równe składy Ursusem Legia 2003 uległa 0-1, zaś CWKS zremisował 3-3. Legia 2004 walczyła na turnieju w Grodzisku. Mecze sparingowe rozegrali legioniści z roczników 2006 i 2007.

Football Academy Szamotuły 96-8 0-2 (0-0) Legia 96/7
0-1 60 min. Eryk Więdłocha (as. Maciej Wojczuk)
0-2 66 min. Arkadiusz Madeński (dob. strz. Macieja Wojczuka)

Legia: Lasota - Majewski [98], Żyro [98], Górka, Gapczyński - Leleno [98], Szrek (20' Wojczuk), Suchanek, Madeński, Karbowiak (46' Waniek [98]) - Więdłocha (63’ Ostrowski [98]).

Legia 98 2-0 (0-0) KSZO-Junior Ostrowiec 98
1-0 70 min. Wiktor Wiszorowski (po rzucie rożnym)
2-0 77 min. Grzegorz Aftyka (as. Jakub Piątek)

Legia: Majecki [99] - Klimala, Bondarenko [99], Wiszorowski, Stec - Cichocki, Piątek, Sobczyk, Szymański [99], Aftyka - Napora

Choć wynik na to nie wskazuje, legioniści przez większość spotkania mieli sporą przewagę, marnując już w pierwszej połowie 5 doskonałych sytuacji bramkowych. Gdy mimo dobrej gry bramki nie padały, w poczynania warszawian zaczęła wdzierać się niepotrzebna nerwowość. Niestety, nawet mimo wycofania się do tyłu, goście nie kwapili się do działań ofensywnych, próbując jedynie wstrzelenia piłki na wysuniętego napastnika - wszystkie przerzuty były jednak przejmowane przez podopiecznych Daniela Myśliwca. Bramki udało się zdobyć dopiero w końcówce - najpierw po rzucie rożnym i zamieszaniu podbramkowym snajperskie czasy przypomniał sobie środkowy obrońca Legii Wiktor Wiszorowski, a 3 minuty przed końcem wynik ustalił Grzegorz Aftyka.

Legia 99 5-0 (0-0) Elana Toruń 98
1-0 46 min. Mateusz Szwed (as. Jacek Majda)
2-0 64 min. Bartosz Rymek (as. Karol Potrzebowski)
3-0 69 min. Jacek Majda (as. Bartosz Rymek)
4-0 74 min. Mateusz Szwed (as. Filip Białoruski)
5-0 76 min. Mateusz Olejarka (as. Bartosz Rymek)

Legia: Białoruski [00] - Wojtysiak, Potrzebowski, Pietrzyk, Olszewski (60' Szulc [00]) - Sinior [00], Orlik (70' Rymek), Rymek (55' Agnyziak) - Szwed [00], Majda (70' Olszewski), Olejarka

Mimo mocno eksperymentalnego składu, Legia 99 dobrze poradziła sobie w meczu z czołową drużyną woj. kujawsko-pomorskiego rocznika 1998. Goście zdecydowanie dominowali fizycznie i przed przerwą stwarzali sporo kłopotów legionistom. Oba zespoły stworzyły sobie po dwie dogodne okazje, jednak bramki długo nie padały. W drugiej odsłonie podopieczni Piotra Zasady z początku cofnęli się na własną połowę, a po zdobyciu gola po szybkim rajdzie Szweda przeszli ponownie do bardziej otwartej gry, uzyskując aż 4 kolejne trafienia. Trzeba przyznać, że mimo wysokiego, korzystnego wyniku, był to najtrudniejszy przeciwnik Legii 99 w fazie przygotowań.

Legia 02 6-0 (2-0) ŁKS Łódź 02
1-0 3 min. gracz b.a.
2-0 19 min. Sebastian Ignacak (as. gracz testowany)
3-0 39 min. Mateusz Wysokiński (as. gracz testowany)
4-0 54 min. Jerzy Munik (as. gracz testowany)
5-0 58 min. Jerzy Munik (as. Kornel Toczyski)
6-0 59 min. Kornel Toczyski (as. gracz testowany)

Legia: Woźniak (Katnaji) - gracz testowany, Skrzos, Kamiński, Ignacak - gracz testowany, Wysokiński, Szałek, gracz testowany oraz Munik, Toczyski, gracz testowany, gracz testowany