Michał Bajdur (pierwszy od prawej) - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bajdur strzelił Widzewowi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj rozegrano dwa spotkania, w których wystąpili wypożyczeni legioniści. Na zapleczu ekstraklasy Dolcan Ząbki pokonał w zaległym meczu Widzew Łódź, a jedną z bramek zdobył Michał Bajdur. Oprócz niego na boisku zameldowali się dwaj defensorzy - Mateusz Cichocki oraz Mateusz Długołęcki. Natomiast przeciwko Lechowi Poznań w Pucharze Polski wystąpił Bartosz Żurek.

Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Widzewem Łódź. Strzelec bramki na 1-1 w 55. minucie.
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Widzewem Łódź
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Widzewem Łódź
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Widzewem Łódź

Bartosz Żurek (Znicz Pruszków)- od 71. minuty w przegranym 0-1 meczu z Lechem Poznań w 1/4 Pucharu Polski