III liga: Legia II 0-3 Broń Radom

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w sobotę meczu 19. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej rezerwy Legii przegrały w Nowym Dworze z Bronią Radom 0-3. Do przerwy goście prowadzili 1-0, a bramkę zdobył Damian Sałek. W drugiej połowie dołożyli jeszcze dwa trafienia.

Legia II Warszawa 0-3 (0-1) Broń Radom
0-1 40' Damian Sałek (as. Mariusz Marczak z rzutu wolnego)
0-2 72' Dominik Leśniewski (as. Wajih Bouchniga)
0-3 80' Damian Sałek (z dystansu)

Strzały (celne): Legia 5(4) - Broń 12 (6)

Legia II: Konrad Jałocha - Łukasz Turzyniecki, Mateusz Wieteska, Wojciech Kochański, Norbert Misiak - Robert Bartczak, Mateusz Zawal, Bartłomiej Kalinkowski (78' Adrian Małachowski), Michał Trąbka, Konrad Michalak (70' Arkadiusz Madeński) - Tomasz Nawotka (73' Kamil Anczewski).
Rezerwa: Bartłomiej Leleń, Rafał Makowski, Miłosz Kozak.

Żółte kartki: Kalinkowski - Leśniewski, Marczak