Sebastian Szymański, Eryk Agnyziak, Mateusz Olejarka - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia 99 5-0 Unia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Juniorzy młodsi nadrobili zaległości z weekendu rozgrywając mecz z Unią Warszawa. Choć goście walczyli ambitnie mecz był bardzo jednostronny i już do przerwy było 3-0 po golach Szymańskiego i Olszewskiego. Po przerwie kolejne trafienia dołożyli Agnyziak i Bondarenko. Ostatnie 22 minuty gracze z Łazienkowskiej grali w 10 po kontuzji jednego z obrońców. Po 2 kolejkach Legia prowadzi w tabeli mając podobnie jak Znicz Pruszków, komplet punktów.

Przed naszymi zawodnikami obecnie seria meczów z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Oby emocji było więcej, gdyż mecz w którym bramkarze są bezrobotni, mimo wysokiej wygranej nie wpływa szczególnie na podwyższenie umiejętności.

Ekstraliga mazowiecka U-16: Legia 99 5-0 (3-0) Unia Warszawa 99
1-0 13 min. Sebastian Szymański (rzut karny po faulu na Mateuszu Olejarce)
2-0 18 min. Sebastian Szymański (as. Jakub Knap)
3-0 37 min. Bartosz Olszewski (as. Sebastian Szymański)
4-0 57 min. Eryk Agnyziak (rzut karny po zagraniu ręką)
5-0 80+1 min. Mateusz Bondarenko (as. Mikołaj Neuman)

Strzały (celne) - II połowa: Legia 11 (6) - Unia 0

Legia: Majecki (41' Białoruski [00]) - Romański, Potrzebowski, Pietrzyk, Knap (59' kontuzja) - Olejarka (41' Neuman [00]), Janicki, Agnyziak, Szymański (41' Wełniak [00]), Olszewski (41' Szulc [00]) - Majda (58' Bondarenko)