Norbert Misiak - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Legia II 3-2 ŁKS Łódź

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii Warszawa pokonały w Nowym Dworze Mazowieckim Łódzki Klub Sportowy 3-2. Do przerwy legioniści prowadzili 2-0 po trafieniach Michała Trąbki i Norberta Misiaka. Po przerwie Kamil Cupriak strzelił dwie bramki i doprowadził do remisu. W doliczonym czasie gry legioniści wywalczyli rzut karny, którego na bramkę zamienił Norbert Misiak.

Na tym emocje się nie skończyły, gdyż chwilę potem w zamieszaniu podbramkowym strzał łodzian na poprzeczkę zbił Konrad Jałocha. W ostatniej minucie doliczonego czasu golkiper ŁKS obronił z kolei w sytuacji sam na sam uderzenie Kamila Anczewskiego.

III liga: Legia II Warszawa 3-2 (2-0) ŁKS Łódź
1-0 - 10' Michał Trąbka (dobitka strzału Tomasza Nawotki)
2-0 - 28' Norbert Misiak (karny po zagraniu ręką)
2-1 - 60' Kamil Cupriak
2-2 - 77' Kamil Cupriak
3-2 - 90+1' Norbert Misiak (karny po faulu na Arkadiuszu Madeńskim)

Legia II: Konrad Jałocha - Łukasz Turzyniecki Ż, Wojciech Kochański Ż, Rafał Makowski, Robert Bartczak Ż, Konrad Michalak, Mateusz Zawal, Bartłomiej Kalinkowski, Michał Trąbka (89. Arkadiusz Madeński), Norbert Misiak, Tomasz Nawotka Ż (76. Kamil Anczewski Ż).

ŁKS: Michał Kołba - Szymon Salski Ż, Robert Sierant, Marcin Zimoń, Dawid Piekielny (58. Adrian Filipiak CZ 90'), Mauricio (82. Przemysław Różycki), Tomasz Kowalski Ż, Aleksander Ślęzak, Artur Golański (70. Adam Patora), Dawid Sarafiński, Kamil Cupriak (80. Dominik Głowiński).