Arkadiusz Piech - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Araka i Piecha

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Arak nie zwalnia tempa. W trzecim kolejnym spotkaniu wpisał się na listę strzelców. Tym samym napastnik Zagłębia Sosnowiec przyczynił się do odwrócenia losów spotkania. Do siatki trafił również Arkadiusz Piech, ale jego gol był jedynie honorowym w pojedynku z Zawiszą. W miniony weekend na murawie spotkali się wypożyczeni z Legii zawodnicy.
W Ząbkach miejscowy Dolcan z Michałem Bajdurem, Mateuszem Cichockim i Patrykiem Mikitą w składzie podejmowali Wigry Suwałki, w których wystąpili Michał Kopczyński oraz Łukasz Moneta. Ponadto w Grudziądzu spotkał się Jan Grzesik z Kamilem Kurowskim.
Warto odnotować, iż do gry powrócili wspomniany Mikita oraz Przemysław Migała (Zagłębie Sosnowiec).

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) - 90 minut w przegranym 1-4 meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Strzelec bramki na 1-0 w 9. minucie spotkania. Bramka Arkadiusza Piecha

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wigrami Suwałki
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wigrami Suwałki
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Wigrami Suwałki
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - od 80. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Wigrami Suwałki

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Dolcanem Ząbki
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 82. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Dolcanem Ząbki

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Flotą Świnoujście
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 39. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Grudziądz. Ukarany żółtą kartką.
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - od 46. minuty w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Siedlce

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 90. minuty w wygranym 3-2 meczu z Nadwiślanem Góra. Strzelec bramki na 2-2 w 83. minucie spotkania.
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Nadwiślanem Góra
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - od 59. minuty w wygranym 3-2 meczu z Nadwiślanem Góra, asysta przy golu na 3-2

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 2-1 z Błękitnymi Stargard Szczeciński
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 2-1 z Błękitnymi Stargard Szczeciński
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 2-1 z Błękitnymi Stargard Szczeciński

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z MKS Kluczbork
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) - do 60. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Okocimskim Brzesko. Ukarany żółtą kartką.

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Omegą Kleszczów

Tippenleage
Henrik Ojamaa (Sarpsborg) - do 64. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Valerengą Oslo