III liga: OKS Otwock 2-3 Legia II Warszawa

Piłkarze Legii II wygrali 3-2 z OKS-em Otwock w meczu 25. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Po dość słabej pierwszej połowie legioniści zdecydowanie odgryźli się po przerwie. Bramki dla warszawskiego zespołu zdobyli Arkadiusz Madeński, Filip Karbowy oraz z rzutu karnego w doliczonym czasie gry Mateusz Zawal. Po 25 kolejkach Legia II zajmuje 5. miejsce w tabeli rozgrywek.

OKS Otwock 2-3 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 45' Bartłomiej Pacuszka
1-1 53' Arkadiusz Madeński (dob. strz. Kamila Anczewskiego)
1-2 68' Filip Karbowy (as. Eryk Rakowski z rzutu rożnego)
2-2 78' Szymon Maruszewski
2-3 90' Mateusz Zawal (karny po faulu na Macieju Wojczuku)

Legia II: (skład wyjściowy) Konrad Jałocha, Łukasz Turzyniecki, Wojciech Kochański, Arkadiusz Najemski (89' Maciej Wojczuk), Eryk Rakowski - Konrad Michalak (56' Mateusz Leleno), Mateusz Zawal, Filip Karbowy (73' Arkadiusz Górka), Arkadiusz Madeński, Miłosz Kozak - Kamil Anczewski (67' Patryk Czarnowski)