III liga: Legia II 4-2 Pilica Białobrzegi

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w Nowym Dworze Mazowieckim meczu III ligi rezerwy Legii Warszawa pokonały Pilicę Białobrzegi 4-2. Po pół godzinie gry podopieczni Jacka Magiery prowadzili 2-0 po golach Madeńskiego i Anczewskiego. Przed przerwą rywale zdobyli kontaktową bramkę, ale po zmianie Legia odpowiedziała golami Kozaka i Madeńskiego. Wszystkie 4 gole padły po akcjach Norberta Misiaka. Wynik w 82. minucie z rzutu karnego ustalił Obłuski.

Po 26 rozegranych meczach Legia II zajmuje 5. miejsce w tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej.

III liga: Legia II Warszawa 4-1 (2-0) Pilica Białobrzegi
1-0 - 15' Arkadiusz Madeński
2-0 - 28' Kamil Anczewski
2-1 - 40' Kamil Hernik
3-1 - 55' Miłosz Kozak
4-1 - 65' Arkadiusz Madeński
4-2 - 82' Zbigniew Obłuski (karny)

Legia II: Jałocha - K. Michalak Ż, Najemski Ż, Makowski (46' Wieteska), Rakowski - Kozak, Zawal, Karbowy, Madeński, Misiak (70' Czarnowski) - Anczewski