PP: Mazovia II Mińsk Maz. 1-2 Legia II

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii Warszawa dzięki wygranej 2-1 w Mińsku Mazowieckim z rezerwami Mazovii, zapewniły sobie awans do półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Awans Legii II zapewnił Miłosz Kozak, który zdobył zwycięskiego gola w 90. minucie meczu. W 19. minucie gola dla naszej drużyny zdobył Kamil Anczewski. Mecze 1/2 finału rozegrane zostaną 13 maja.

1/4 finału PP: Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 (0-1) Legia II Warszawa
Bramki: Jakub Popławski 53' (karny) - Kamil Anczewski as. Michał Trąbka 19', Miłosz Kozak as. Kamil Anczewski 90'

Haluch - Skowron (85' Szymański), Kochański, Najemski, Gapczyński (65' Rakowski) - Turzyniecki, Górka, Nawotka, Trąbka (46' Karbowy), Suchanek (60’ Kozak) - Anczewski.