Arkadiusz Piech - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Araka. Piech daje remis

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tylko Henrik Ojamaa oraz Marcel Gąsior mogli się cieszyć z wygranych. Drużyny pozostałych wypożyczonych legionistów notowały remisy lub porażki. Niemniej powody do zadowolenia mogą mieć Jakub Arak oraz Arkadiusz Piech. Pierwszy z nich otworzył wynik spotkania z Górnikiem Wałbrzych, zaś Piech uratował jeden punkt ekipie z Bełchatowa.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Cracovią Kraków. Strzelec bramki na 1-1 w 86. minucie spotkania. Obejrzyj bramkę

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - do 64. minuty w przegranym 0-2 meczu z Chrobrym Głogów
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Chrobrym Głogów
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Chrobrym Głogów
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - od 62. minuty w przegranym 0-2 meczu z Chrobrym Głogów

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - do 31. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Widzewem Łódź
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 65. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Widzewem Łódź

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Bytovią Bytów
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 78. minuty w wygranym 2-0 meczu z Dolcanem Ząbki
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 1-4 meczu z GKS Tychy
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - od 56. minuty w przegranym 1-3 meczu z GKS Katowice. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Górnikiem Wałbrzych. Strzelec bramki na 1-0 w 9. minucie spotkania.
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - od 69. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Górnikiem Wałbrzych

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - od 89. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Nadwiślanem Góra
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Nadwiślanem Góra
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Nadwiślanem Góra

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) - do 83. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Mielec
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) - od 65. minuty w przegranym 0-1 meczu z Limanovią Limanowa

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Sokołem Aleksandrów Kujawski. Ukarany żółtą kartką.

Tippeligaen
Henrik Ojamaa (Sarpsborg) - od 66. minuty w wygranym 3-0 meczu z Haugesund. Asysta przy bramce na 3-0.